Garaż dwustanowiskowy to najbardziej oczywisty wybór, jeżeli jesteśmy właścicielami dwóch samochodów. Wówczas wręcz nieodzowne jest posiadanie garażu w wariancie dwustanowiskowym, dzięki czemu oba pojazdy będą mogły być stale zaparkowane w solidnym blaszanym garażu. W ten sposób zapobiegniemy ich nadmiernemu nagrzewaniu się w lecie oraz wyeliminujemy konieczność skrobania szyb i odśnieżania samochodu w okresie zimowym. Jednak w rzeczywistości garaż dwustanowiskowy ma znacznie więcej zastosowań i może być doskonałym wyborem także dla osób posiadających zaledwie jeden samochód. Przyjrzyjmy się kilku najbardziej popularnym propozycjom na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni w garażu dwunastowiskowym.

Przede wszystkim niewykorzystaną przestrzeń w garażu dwustanowiskowym można wykorzystać jako miejsce do przechowywania. W blaszanym garażu możemy schować chociażby opony na zmianę, fotelik dziecięcy czy też wózek spacerowy. Wolne stanowisko sprawdzi się również doskonale jako miejsce do składowania wszelkich ogrodowych atrybutów. Bez trudu pomieścimy na nim kosiarkę do trawy, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i w formie sprawdzającego się przy wyjątkowo pokaźnych trawnikach traktorka. Ponadto na wolnej przestrzeni pomieszczą się takie mniejsze narzędzia ogrodnicze jak łopaty, grabie czy też sekatory, ale z łatwością zgromadzimy tam również bardziej pokaźne sprzęty, jak chociażby taczki. Puste miejsce w garażu dwustanowiskowym może zostać również wykorzystane jako miejsce składowania ziemi ogrodowej czy też wszelkiego rodzaju nawozów bądź nasion.

Wolne miejsce w garażu dwustanowiskowym to również wprost wymarzone miejsce do zorganizowania przydomowego warsztatu. Jego lokalizacja sprawi, że będzie można w nim wyjątkowo komfortowo przeprowadzać wszelkie niewielkie naprawy samochodowe. W garażu blaszaku z łatwością zgromadzimy wszelkie narzędzia oraz elektronarzędzia, które dzięki szczelnemu zadaszeniu będą również perfekcyjnie zabezpieczone przed wilgocią. Duża ilość miejsca sprawi, że z łatwością pomieścimy w nim nawet pokaźne meble gospodarcze, w których można niezwykle komfortowo przechowywać wszelkie niezbędne dla domowego majsterkowicza akcesoria. W garażu możemy również wygodnie przeprowadzać takie prace jak spawanie czy też sezonowa wymiana opon.

W garażu dwustanowiskowym możemy parkować także inne – poza samochodami – pojazdy. Z pewnością bez trudu zmieści się w nim motocykl lub inny pojazd jednośladowy. W garażu blaszanym o pokaźniejszych rozmiarach na niewykorzystanym pustym miejscu możemy również zaparkować niewielkich rozmiarów traktor służący do różnego rodzaju prac w gospodarstwie rolnym. Miłośnicy kolarstwa zaś mogą wykorzystać połowę garażu jako miejsce do przechowywania rowerów dla całej rodziny. Zmieszczą się w nim również dziecięce rowerki, hulajnogi oraz ukochane przez młodzież deskorolki. Blaszany garaż to także idealne miejsce do przechowywania quadów.

Wykorzystany w połowie garaż dwustanowiskowy może zostać również zaaranżowany na przydomową mini siłownię. Oczywiście nie pomieścimy w nim wszystkich urządzeń, jakie znajdują się w profesjonalnej siłowni, ale bez trudu zmieścimy w nim rowerek treningowy czy też ławkę ze sztangami. Blaszany garaż dwustanowisko z jednym wolnym miejscem z pewnością pomieści każdy sprzęt, dla którego byłoby trudno znaleźć miejsce w domu czy też mieszkaniu, zwłaszcza o niewielkim metrażu. Nawet sporych rozmiarów wielofunkcyjne sprzęty typu atlas mogą bowiem z łatwością zmieścić się na wolnym stanowisku w blaszanym garażu.

Z pewnością w każdym domu znajduje się wiele sezonowego sprzętu rekreacyjnego, który wymaga miejsca do przechowywania przez pozostałą część roku. Wszelkie akcesoria narciarskie, jak narty, deski snowboardowe, kijki, kaski – wszystkie te niezbędne dla miłośników białego szaleństwa sprzęty pomieścimy na pustym stanowisku w blaszanym garażu. Również letnie sprzęty, takie jak namiot czy też deski surfingowe z łatwością zmieszczą się w niewykorzystanym dwustanowiskowym garażu.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

    Województwo*:

    Załącz pliki