Pozostałe realizacje

Szukają Państwo placów garażowych, hal lub wiat?

Doskonale się składa – nasza firma zajmuje się produkcją nie tylko garaży blaszanych. W swojej bogatej ofercie posiadamy także bramy podnoszone, zespoły garażowe, hale, wiaty na drewno i place garażowe. Wszystko, czego potrzebują Państwo na swojej posesji znajduje się właśnie u nas!

Oferujemy kompleksowe zbudowanie i montaż garaży w zabudowie szeregowej. To kompleks, który składa się z kilku garaży blaszanych instalowanych obok siebie. To Państwo decydują, jak wiele garaży ma znaleźć się w takiej zabudowie. Państwo wybierają także rodzaj garaży, kolor blach, wymiary – w razie pytań lub sugestii, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy nie tylko rzetelność prac i wysoką jakość oferowanych usług, ale także dostawę i montaż – nie muszą Państwo martwić się o nic, co związane z technicznymi sprawami budowy garaży lub kompleksu garażów.

 

Kompleksy garaży blaszanych to idealna oferta dla tych, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą polegającą na wynajmie garaży. To także doskonałe i tanie rozwiązanie dla firm transportowych oraz prywatnych odbiorców, którzy na swoich posesjach chcą mieć więcej, niż jeden garaż blaszany. Garaże w zabudowie szeregowej spełnią Państwa oczekiwania, obniżając cenę projektu do minimum i gwarantując jakość, której Państwo szukają.

Nasza firma, prócz kompleksu garaży, oferuje także hale i wiaty śmietnikowe produkowane na specjalne zamówienia. To Państwo decydują, jaka hala lub wiata ma być przez nas wyprodukowana, dostarczona i złożona. Na przedstawianych zdjęciach prezentujemy przykładowe blaszaki w zabudowie szeregowej,  hale i wiaty, które zostały stworzone przez naszą firmę. Widać na nich brak sztampowości rozmiarów oraz profesjonalne podejście do zadania – każda hala i wiata jest dla nas nowym wyzwaniem, które chcemy doprowadzić do końca.

Mają Państwo możliwość zamówienia dowolnej wielkości hali lub wiaty. Oferta idealna dla firm, które muszą skorzystać z większego pomieszczenia, niż zwykły garaż blaszany. Wiaty garażowe blaszane są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zbudować garaże dla maszyn (ciężarówek, maszyn rolniczych, maszyn produkcyjnych) lub magazyny na swoje towary. Konstrukcja jest stabilna, solidna i co najważniejsze – tania. Nie muszą Państwo angażować specjalistów budownictwa i inwestować setek tysięcy złotych w budowę obiektu murowanego – hale garażowe i blaszane wiaty zapewnią identyczną ochronę w znacznie niższej cenie!

Dodatkowym atutem naszej firmy jest elastyczność oferty. Mają Państwo możliwość wyboru dowolnych bram garażowych oraz dachów i samych konstrukcji z blachy – chętnie przedstawimy nasze umiejętności na Państwa posesji. W ofercie znajdą Państwo między innymi wiaty garażowe samochodowe, które budujemy z dachem jedno lub dwuspadowym. Prócz tego, w ofercie znajdują się wiaty wolnostojące lub te przyścienne. Jednym słowem – mają Państwo możliwość dopasowania wiaty do własnych potrzeb lub posesji, na której ma zostać ustawiona blaszana konstrukcja.

Elastyczność oferty oraz dopasowanie do Państwa potrzeb to nasze clou -nasze meritum działalności, które chcemy zaprezentować. Oczywiście nie pozostawiamy Państwa bez opieki specjalistów – jeżeli nie są Państwo pewni, jaką wiatę wybrać, jaki dach będzie najlepszy, jaki rodzaj blachy zastosować lub jaką bramę zainstalować – służymy pomocą, rzetelnie podchodząc do tematu i zapewniając Państwu usługi na najwyższym światowym szczeblu. A wszystko to w rozsądnej cenie.

 

To jednak nie wszystko – nasza firma prócz kompleksowej budowy garaży blaszanych, wiat, kojców dla psów lub zespołów garaży oferuje usługę stworzenia da Państwa bram garażowych. Jak wiadomo – bramy garażowe są niezbędnym dodatkiem każdego budowanego obiektu. Nie tylko garaży – także wiat, hal, schowków budowlanych i innych obiektów. To one chronią obiekt i wszystkie dobra materialne, które znajdują się wewnątrz. To one tworzą komfort, zapewniając o bezpieczeństwie i funkcjonalności danej konstrukcji.

Takie bramy tworzy nasza firma – mamy w ofercie bramy garażowe uchylne oraz bramy dwuskrzydłowe. Dopasowujemy je do rodzaju obiektów. Jest możliwość zamówienia bramy wraz z garażem lub dokupienia wyłącznie samej bramy – dopasujemy się do Państwa potrzeb. Gwarantując jakość, profesjonalne wykonanie i kompleksowy montaż.

Oczywiście wybór bramy zależy od Państwa indywidualnego podejścia. W razie problemów lub chęci konsultacji – służymy darmowym doradztwem. Mają Państwo możliwość wyboru różnych rodzajów bram, o różnych kolorach i walorach estetycznych oraz także funkcjonalnych. Oferujemy zarówno bramy garażowe dwuskrzydłowe, jak i uchylne – kombinacja kolorów, rozmiarów, zabezpieczeń jest dowolna. Wybierają Państwo to, czego faktycznie potrzebują – jeżeli natomiast pojawia się problem z doborem, chętnie doradzimy, sprawdzając wszelkie niuanse obiektu i przedstawiając ofertę na bramę lub cały kompleks.

Oto największe atuty naszych bram:

 •          najniższa cena i najwyższa jakość bram;
 •          niezawodne mechanizmy zamykające, dostarczane wraz z bramami;
 •          w bramach uchylnych zastosowano najsolidniejsze profile metalowe lub stalowe (zamknięte);
 •          wygodne w użytkowaniu;
 •          trwałe – nasze bramy przetrwają pokolenia;
 •          funkcjonalne i estetycznie wykonane;
 •          możliwość wyboru dowolnego koloru, rodzaju zamknięcia i wymiaru bram;

W naszej ofercie na sprzedaż posiadamy nowe gotowe garaże blaszane a także:

 • garaże blaszane ocieplane
 • garaże blaszane wolnostojące
 • garaże metalowe
 • garaże betonowe

Ceny poszczególnych garaży są różne, nie posiadamy sztywnego cennika, a każda cena jest ustalana indywidualnie.

W naszym sklepie posiadamy gotowe zestawy garaży zobacz ich ceny i konfiguracje.

Najtańsze garaże blaszane bez pozwolenia kupisz w swiatgarazy.com.

U nas zamówisz każdy garaż, wystarczy że podasz nam wymiary podłoża oraz dodatkowe informacje o które Cie poprosimy.

Używane garaże blaszane nie są naszą domeną, produkujemy nowe solidne konstrukcje i wytrzymałe garaże. Używany garaż to nie najlepsza inwestycja.

Jak ocieplić garaż blaszany ?

Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, złożyć zamówienie na kompleks garaży blaszanych, schowki budowlane, hale, bramy garażowe lub wiaty, podać dokładne szczegóły (rodzaj blachy, kolor blachy, rodzaj dachu, wymiary, dodatkowe dane dotyczące konstrukcji), a my wszystkim się zajmiemy. Przygotujemy rzetelną wycenę, przedstawimy projekty i zrealizujemy usługę, po czym przybędziemy na Państwa posesję, aby zapewnić darmowy transport i montaż w cenie. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na garaże blaszane oraz kojce dla psów, wiaty, bramy garażowe i inne konstrukcje, które tworzy nasza firma. Znajdziesz nasz również na popularnym serwisie aukcyjnym allegro.pl. Gwarantujemy, że nie zawiodą się Państwo na kontakcie, cenach i jakości wykonania!

Jeśli posiadają Państwo swój własny projekt garażu blaszanego czy garażu dwustanowiskowego jesteśmy wstanie na jego podstawie przygotować wycenę.

Mogą Państwo już teraz zakupić na allegro kojec dla psa, bramy garażowe, garaże blaszane,  bądź dokładnie przyjrzeć się naszej obecnej ofercie.

Zobacz nasze aukcje allegro

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426