Garaże dwustanowiskowe

Garaże blaszane dwustanowiskowe.

Garaże blaszane dwustanowiskowe to nasza główna specjalność. Od pewnego czasu można zauważyć w Polsce, że zmieniają się standardy w typowej rodzinie i co raz częściej polskie rodziny posiadają więcej niż jeden samochód. Pogodzenie trybu życia rodzin wielodzietnych może okazać się kłopotliwe dlatego też często każdy z rodziców posiada własny samochód. Częstym rozwiązaniem jest też posiadanie jednego typowo miejskiego auta oraz drugiego przeznaczonego wyłącznie na dłuższe trasy. Nie ważne jakie rozwiązanie dotyczy Ciebie i Twojej rodziny, niezaprzeczalnym staje się fakt posiadanie większej ilości samochodów a to wiąże się z koniecznością posiadania, dodatkowego miejsca na ich przechowywanie. Co raz więcej rodzin i gospodarstw domowych wymaga posiadania garaży mogących pomieścić co najmniej dwa samochody lub więcej.

Jesteśmy firmą, dla której niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego też przygotowaliśmy specjalną sekcję z ofertą garaży oferujących podwójne miejsca garażowe. Szeroka oferta blaszanych garaży dwustanowiskowych daje nieskończenie wiele możliwości konfiguracji, które zależnie od spersonalizowanych potrzeb i wymagań naszych klientów jesteśmy wstanie zrealizować. Zależnie od wybranych potrzeb funkcjonalności użytkowej a także walorów wizualnych i estetycznych a także (może przede wszystkim) budżetu, który mogą Państwo przeznaczyć na tej cel, z chęcią pomożemy w realizacji zarówno projektu takiego garażu jak i także podejmiemy się jego wykonania specjalnie na Państwa zamówienie.

Cenimy sobie niezwykłe funkcje związane przede wszystkim z praktycznością naszych projektów. Proponujemy więc swoje usługi osobom, którym zależy na oszczędności nie tylko środków finansowych ale także cennego czasu a przy tym stawiają wysoko poprzeczkę dla wytrwałości i wytrzymałości zakupionego produktu.

Najczęściej wybieranym modelem garaży dwustanowiskowych , jest konstrukcja wykonana z ocynkowanej blachy o wymiarach 6m x 5m z jednospadowym dachem na tył oraz posiadające bramy uchylne. Dla tych klientów, którzy cenią sobie walory estetyczne oraz spójność kolorystyczną otoczenia znajdującego się dookoła, możemy zaproponować garaże dwustanowiskowe wykonane z blachy kolorowej, które są również ocynkowane i pokryte specjalistycznym lakierem, który daje możliwość ścisłego dopasowania konstrukcji garażowej do koloru elewacji lub całego budynku mieszkalnego. Mamy możliwość skorzystania z więcej niż jednej opcji kolorystycznej zastosowanej przy budowie pojedynczego produktu.

Dla osób zamieszkujących tereny górskie i podgórskie, gdzie warunki atmosferyczne są niezwykle ciężkie zwłaszcza w okresie zimowym szczególnie polecamy garaże blaszane dwustanowiskowe posiadające dach dwuspadowy. Zastosowanie takiego rozwiązania daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania garażu bez względu na panujące warunki zewnętrzne, nawet podczas obfitych opadów śniegu. Dla klientów posiadających auta terenowe lub innych o stosunkowo większych rozmiarach zazwyczaj rekomendujemy zakup garażu o wymiarach 6m x 6m dający większy komfort użytkowania.

 

Jakie są zalety garaży blaszanych dwustanowiskowych?

W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów jesteśmy wstanie zaproponować Państwu wykonanie garażu blaszanego dwustanowiskowego o dowolnie wskazanych wymiarach.

Chcąc zadowolić najbardziej wyszukane gusta podczas realizacji projektu możemy zastosować blachy imitującą naturalne drewno orzecha lub złotego dębu. Większe wymiary garaży blaszanych, przeznaczonych do przechowywania co najmniej dwóch samochodów dają gwarancję bezpiecznego i wygodnego parkowania użytkowanych aut, natomiast brak ścianki podziałowej daje możliwość postawienia potrzebnego regału lub innego stolika z niezbędnymi narzędziami.

Jeśli jednak posiadają Państwo większe pojazdy jak na przykład busy, czy samochody dostawcze, to potrzebują Państwo specjalnie zaprojektowanych garaży blaszanych dwustanowiskowych. Specjalnie dla Państwa potrzeb oferujemy wykonanie większych konstrukcji takich jak wiata o wymiarach 8m x 8m posiadających dodatkowo podwyższone światło wjazdu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli na przechowywanie każdego możliwego rodzaju samochodu.

Zdecydowana większość naszych konstrukcji garażowych dwustanowiskowych wykonanych z blachy przeznaczonych jest dla standardowych samochodów osobowych i w tej kwestii możemy nazywać siebie mistrzami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą blaszanych garaży dwustanowiskowych. W razie jakichkolwiek pytań czy pojawiających się wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia naszego biura bądź telefonicznej konsultacji z naszymi specjalistami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Zależy nam na dopasowaniu oferty do każdego ważnego aspektu dla naszego klienta.

Podczas składania zamówienia dajemy naszym klientom możliwość decydowania w wielu aspektach takich jak:

– wymiar konstrukcji garażowej,

– typ blachy wykorzystywanej w realizacji projektu,

– rodzaj dachu garażu,

– możliwość wstawienia dodatkowych drzwi,

– możliwość wstawienia otworów okiennych,

– możliwość wstawienia poziomego szerokiego panelu na bramach.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup blaszanego garażu dwustanowiskowego możemy zaproponować również rozwiązanie polegające na optymalizacji wymiarów konstrukcji garażowej. Ważną kwestią, o której należy pamietać jest konieczność przygotowania podłoża pod garaż, które będzie większe o co najmniej  20 cm zarówno na długości jak i szerokości garażu, względem wymiarów zamawianej konstrukcji garażowej. Następnie trzeba założyć, jaka będzie optymalna odległość między dwoma samochodami, tak aby zapewnić optymalne korzystanie z garażu blaszanego dwustanowiskowego. Ważne jest to dla tego aby można było wygodnie wsiadać i wysiadać z samochodu. Podstawową szerokością naszych garaży blaszanych jest 6m, co spełnia warunki optymalizacji funkcjonowania w przypadku większości standardowych pojazdów. Standardowo nasze garaże mają wymiary 6m x 5m i taki garaż blaszany dwustanowiskowy traktujemy jako konstrukcję bazową  z możliwością zmiany wielu parametrów. Oferujemy dodatkowe możliwości związane z powlekaniem blach i imitacją naturalnego drewna, które można dopasować do kolorystyki wieli elementów mających znajdować się w otoczeniu konstrukcji garażowej.

 

Oferowane wyposażenie garaży blaszanych dwustanowiskowych.

Dla pełnego komfortu użytkowania proponujemy z korzystania z możliwości indywidulanego dopasowania wyposażenia naszych garaży blaszanych dwustanowiskowych. Takimi udogodnieniami jest na przykład możliwość wstawienia bram uchylnych, które doskonale sprawdzają się w warunkach zimowych, ponieważ nie wymagają odgarniania dużej ilości śniegu. Dobrym rozwiązaniem dającym duże poczucie bezpieczeństwa jest zastosowania dwuspadowych dachów a także możliwość wstawienia otworów okiennych dających dostęp do naturalnego źródła światła. Dodatkowo zyskacie Państwo możliwość zamontowania automatu do bram, co daje pełną swobodę podczas parkowania samochodów.

Wydłużenie miejsca postojowego do długości 6 metrów, a także możliwość zastosowania maskujących nitów ściśle dobranych kolorystycznie pod konstrukcję garażu, nie wpłynie znacząco na zwiększenie się kosztów produkcji. Możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość garaży i jednocześnie dać gwarancję najniższej możliwej ceny, która wciąż będzie niezwykle atrakcyjna.

Dodatkowo atrakcyjną cechą jest fakt, że nasze garaże blaszane dwustanowiskowe nie wymagają uzyskania niezbędnych zezwoleń administracyjnych a ich montaż to średnio siedem dni od momentu złożenia zamówienia do samego postawienie konstrukcji w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych konstrukcji blaszanych. Serdecznie zapraszamy do bliższego kontaktu. Dajemy pewność i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

 Poprzez kontakt telefoniczny istnieje możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego nasi najlepiej wykwalifikowani pracownicy omówią z Państwem niezbędne szczegóły indywidualnie dopranego projektu.

Zadowolenie naszych klientów to najlepsza możliwa wizytówka i możliwość stałego rozwoju naszej firmy. Cieszymy się, że możemy pracować dla Państwa i pomagać w realizacji marzeń.

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426