Podłoże

Garaże blaszane tzw blaszaki wytwarzane są w całości od podstaw w naszej firmie, oferującej kompleksowe usługi dotyczące blaszanych konstrukcji. Finalizacja zamówienia następuje po przywiezieniu elementów konstrukcji blaszanej na posesję klienta. Pierwszym krokiem i zarazem warunkiem koniecznym do  postawienia przez nas garażu blaszanego jest więc wyznaczenie przez klienta i przygotowanie miejsca posadowienia blaszaka.

Nasza firma przystąpi do montażu garażu tylko wówczas gdy podłoże zostanie przygotowane. To zadanie dla osoby zamawiającej blaszaną konstrukcję. Poniżej zamieszczamy dokładną specyfikację podłoża, na którym nasza ekipa wykona montaż garażu.

  • Podłoże musi być równe i wypoziomowane.
  • Najlepszym rozwiązaniem będzie wylewka betonowa powiększona o około 10-15 centymetrów szerokości i długości ponad wymiary garażu.
  • W niektórych przypadkach (przy twardym gruncie) wylewkę zastępują stopy betonowe w ilości minimum 4 – na każdym rogu podłoża.
  • Do wyprofilowania i utwardzenia podłoża można użyć betonowych prefabrykatów, płyt, popularnych trelinek lub zwykłych cegłówek.

Tak przygotowane podłoże stanowić będzie idealny fundament pod garaż blaszany.
Odradzamy wykonywanie podłoża z kostki brukowej ze względu na  utrudnione kotwienie garażu.
W razie pytań – zapraszamy do kontaktu, chętnie podpowiemy każdemu klientowi, jak przygotować podłoże pod wskazaną konstrukcję.

Mamy dostępne różne rodzaje blach i kolory – Sprawdź rodzaj blachy.

Przykładowe podłoże garaży:

 

podłoże pod garaż blaszany

podłoże pod garaż blaszany

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426