Garaże w zabudowie szeregowej.

Garaże w zabudowie szeregowej.

Osoby posiadające pojazdy samochodowe, zdecydowanie częściej wolą parkować swoje samochody w garażach niż zostawiać je na zewnątrz i narażać na negatywne działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Chodziasz wiadomo, że ogromną rolę pełnią też szeroko rozumiane kwestie związane z bezpieczeństwem samochodu i jego wyposażenia. Nasi klienci nie tylko obawiają się kradzieży mienia ale także niszczącego działania chociażby promieni słonecznych UV oraz wpływu mrozu i wahań temperatury. Dlatego też w ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych konstrukcji garażowych zbudowanych z najwyższej jakości blachy ocynkowanej, które będą stanowiły najlepsze rozwiązanie jako miejsce przechowywania swojego cennego samochodu.

Nasza firma posiada w swojej szerokiej ofercie garażowej możliwość kupna konstrukcji garażowych znajdujących się w zabudowie szeregowej. Czym charakteryzuje się ten typ zabudowy? Garaże znajdujące się w zabudowie szeregowej nie posiadają specjalnej wewnętrznej ścianki podziałowej, dlatego też rekomendowane są dla klientów posiadających wiele samochodów, które należy gdzieś przetrzymywać. Dodatkowym atutem jest to, że taka zabudowa świetnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju firm czy przedsiębiorstwach, gdzie niezbędne jest posiadanie dużej ilości magazynów przeznaczonych do przechowywania różnych rzeczy czy też materiałów.

Nasze projekty obejmują montaż konstrukcji garażowych w zabudowie szeregowej w wielu dogodnych dla klienta lokalizacjach zarówno w centrum miast jak i na obrzeżach. Garaże blaszane w zabudowie szeregowej wydają się być idealnym rozwiązaniem dla wciąż budujących się nowych osiedli mieszkaniowych a także wspólnot lokatorskich. Osoby zamieszkujące te tereny cenią sobie dodatkową przestrzeń umożliwiającą bezpieczne zaparkowanie samochodu.

Garaże blaszane w zabudowie szeregowej charakteryzują się specyficznymi danymi technicznymi:

– ilość boksów w jednym bloku wynosi od trzech do dwunastu,

– wysokość konstrukcji: frontu – 2,15m, tyłu – 1,9m,

– szerokość wynosi 3m, natomiast długość 5m,

– możliwość montażu bramy dwuskrzydłowej,

– dach jednospadowy na tył,

– atrakcyjna cena zaczynająca się od 2000 zł za jeden box.

 

Garaże blaszane w zabudowie szeregowej – idealne rozwiązanie dla osiedli mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych.

Zastosowanie konstrukcji garażowych w zabudowie szeregowej daje poczucie bezpieczeństwa i wygody w codziennym użytkowaniu. Nie ma tu miejsca na nerwy związane z dostępnością miejsca, gdyż każda rodzina posiada własny garaż. W przypadku domków jednorodzinnych umożliwiamy naszym klientom możliwość dopasowania wielu aspektów pod spersonalizowane preferencje.

Ze względu na stale rosnącą popularność tego typu konstrukcji garażowych skupiamy się na pozyskiwaniu najlepszej jakości materiałów, które zapewnią długoletnie korzystanie z zakupionych konstrukcji. Na każdy kroku staramy się zapewnić spełnienie każdej najmniejszej istotnej kwestii dla naszego klienta.

Wykonywane przez nas projekty cechują się niezwykłą wytrwałością i wytrzymałością. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był w pełni zadowolony.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych konstrukcji garażowych. W razie pojawienia się pytań czy różnego rodzaju wątpliwości, nasi najlepiej wykwalifikowani konsultanci z chęcią służą pomocą. Zapewniamy wsparcie naszych pracowników na każdym etapie realizacji projektu.

Zapraszamy również do telefonicznego umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego nasi pracownicy w profesjonalny sposób omówią z Państwem niezbędne i bardzo ważne aspekty związane z realizacją Pańswtwa projektu w celu zminimalizowania ewentulanych pomyłek i niedociągnięć. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas nalepszą możliwoą wizytówką, dlatego też dbamy aby każdy z naszych klientów czuł się wyjątkowo i aby każda potrzeba została zospokojona.

 

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426