Wiaty blaszane, schowki budowlane

Każdy nasz klient wie jak niezwykle istotne jest posiadania odpowiedniego miejsca, w którym można przechowywać różne przedmioty. Nie ważne czy chodzi o codzienne użytkowanie czy magazynowanie narzędzi niezbędnych do prac budowlanych. Każde miejsce, w którym odbywają się prac budowlane czy to mniejsze czy na większą skalę wymagają odpowiednio przygotowanego miejsca do przechowywania. Ważne jest aby przestrzeń zagospodarowana cechowała się właściwymi cechami, dawała poczucie funkcjonalności i bezpieczeństwa. I tak na prawdę nie ma tu większego znaczenia czy jest to budowa domku jednorodzinnego czy też ogromny plac budowy.

Dlatego też nasze firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiła wprowadzić do stałej oferty schowki budowlane, które umożliwiają przechowywanie niezbędne maszyny i produkty budowlane.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i realizacji konstrukcji blaszanych różnego typu, przeznaczonego do wielorakiego użytkowania. Dla naszych klientów oferujemy zarówno konstrukcje garażowe jednostanowiskowe jak i wielostanowiskowe umożliwiające bezpieczne przechowywanie samochodów lub drobnych przedmiotów takich jak narzędzia czy maszyny ogrodnicze.

W przypadku firm zajmujących się branżą budowniczą proponujemy skorzystanie z naszej oferty schowków budowlanych. Schowki budowlane cechują się szybkością montażu i demontażu, co przekłada się na dużą mobilność naszych produktów w zależności od zapotrzebowania. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne i pozwala zaoszczędzić zarówno środki finansowe jak i cenny czas.

Jednak niektórzy z naszych klientów znaleźli również inne ciekawe zastosowanie naszych schowków budowlanych. Co raz popularniejsze jest stawianie schowków budowlanych na obiektach działkowcy, które mogą służyć w późniejszym czasie jako swoisty schowek na różnego rodzaju narzędzia ogrodowe, kosiarkę czy inne niezbędne na działce przedmioty.

 

Szeroka oferta schowków budowlanych.

Powszechnie wiadomym faktem jest, że posiadanie dodatkowej przestrzeni, mogącej służyć przechowywaniu jest niezwykle cenna. Szczególnie jeśli mamy zdecydowanie za mało miejsca na przechowywanie różnorodnych przedmiotów.

Dlatego też z chęcią oferujemy Państwu niezwykle szeroki wybór schowków budowlanych, przeznaczonych do bezpiecznego przechowywania przedmiotów, maszyn czy też towarów. Nasze schowki wykonane są z najwyższej jakości blachy ocynkowanej, dlatego też charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, wytrwałością i odpornością na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Wybór schowków budowlanych naszej firmy to gwarancja długoletniej trwałości i możliwości codziennego użytkowania bez najmniejszych problemów.

Nasi najlepiej wyspecjalizowani pracownicy zadbają o każdy nawet najmniejszy szczegół na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia. Gwarantowania trwałość naszych produktów to oczywista inwestycja na długie lata. Zależy nam na jak największym zadowoleniu naszych klientów dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dodatkowym atutem wyróżniającym naszą firmę na tle konkurencji jest fakt, że nasi pracownicy nie trzymają się sztywno ram i zasad, myślą poza schematem często wychodząc ze strefy komfortu. Dlatego tez umożliwiamy naszym klientom wszelkie dostępne modyfikacje standardowych modeli garaży blaszanych oraz schowków budowlanych. Tak więc każdy projekt zostanie zmodyfikowany i dopasowany do ściśle spersonalizowanych wymagań klienta.

Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, dlatego też przez nasze wieloletnie doświadczenie w branży skupiamy się na budowaniu zaufania.

 

Różne rodzaje dostępnych wiat blaszanych.

Zarówno blaszane konstrukcje garażowe jak i szeroki wybór schowków blaszanych dają duże możliwości dostosowania wymagań pod konkretną specyfikację zleconą przez klienta. Różnorodność konstrukcji wykonanych z najwyższej jakości blachy dają ogromną funkcjonalność codziennego użytkowania. Zastosowanie najlepszych materiałów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami zapewniają, że zakup naszych produktów jest inwestycją na długie lata.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy tworzyć dla Państwa różnego rodzaju konstrukcje blaszane o różnym typie zastosowania. Bardzo szeroki wybór konstrukcji blaszanych obejmuje:

 • wiaty przystankowe,
 • wiaty garażowe,
 • miejsca przeznaczone do przechowywania narzędzi budowlanych,
 • miejsce przeznaczone do postoju maszyn rolniczych,
 • miejsca przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju narzędzi rolniczych oraz ogrodowych,
 • miejsca służące jako schowek na materiały budowlane.

Wiaty blaszane to konstrukcje dające szeroki wachlarz możliwości użytkowania. Warto rozważyć jej zakup zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Do każdego projektu nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy podchodzą indywidualnie, dlatego też umożliwiamy naszym klientom realny wpływ na zmiany wielu ważnych kwestii i aspektów: od wymiarów konstrukcji do różnych wersji kolorystycznych. Najważniejszym etapem projektowania jest określenie wszystkich niezbędnych parametrów. Zarówno wiaty o charakterze garażowym jak i te przeznaczone na przystanki tworzone są przy pomocy najlepszej jakości materiałów oraz najnowszych technologii, dając pewną gwarancję jakości wykonania i trwałości.

Kalkulator wyceny garażu

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

  Województwo*:

  Załącz pliki

  Zdecyduj się na nasz produkt. Wieloletnie doświadczenie i skupienie uwagi na wymaganiach stawianych przez klientów, pomogło udoskonalić nasze usługi na każdym etapie realizacji.

  Ostatecznie to Ty decydujesz jak będzie wyglądał finalny produkt. Dopasuj szczegóły pod swoje wymagania i potrzeby, a zagwarantujemy najlepsze wykonanie konstrukcji blaszanych.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania czy wątpliwości zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszym konsultantem, który z chęcią udzieli wszelkich odpowiedzi. Skorzystanie z usług naszej firmy daje pewność cieszenie się każdego dnia z dużej funkcjonalności użytkowania naszych produktów. Wykwalifikowany personel cechujący się długoletnim doświadczeniem w branży to gwarancja najlepszej opieki merytorycznej na każdym z etapów współpracy. Niezwykle ważna jest dla nas obustronna komunikacja, dlatego też zapraszamy do umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego zostaną szczegółowo omówione wszystkie niezbędne aspekty związane z realizacją Państwa projektu.

   

  Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426