O nas

Zapraszamy do współpracy ze Światem Garaży!

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat. Wykorzystując zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i robimy wszystko, aby im sprostać. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość usług ślusarskich i produkty, które będą cieszyły Państwa przez wiele lat. Identyfikujemy się z pojęciem wysokiej jakości i solidności, dlatego jesteśmy firmą rzetelną, która ceni doskonałą współpracę. Przez wiele lat poznaliśmy tysiące wspaniałych Klientów i pragniemy podziękować za zaufanie, którym Państwo nas darzą.

Wyróżniamy się:

  • Błyskawicznym czasem realizacji zamówień do 1 tygodnia od momentu złożenia zamówienia
  • Bogatą ofertą dostosowaną do potrzeb Klienta
  • Zgranym zespołem fachowców, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania
  • Doświadczeniem i renomą
  • Wiedzą, z którą się dzielimy
  • Krótkim czasem montażu garaży blaszanych (montaż typowego garażu 3mx5m trwa tylko 30 minut)
  • Przemyślanym i rozsądnym cennikiem usług – mamy w ofercie także tanie garaże blaszane
  • Przygotowaniem terenu pod garaż blaszany

 

Garaż blaszany pozwolenie:

Kwestia prawna (zgoda na budowę) dotycząca garażu powinna zostać uregulowana w Urzędzie Gminy lub Miasta klienta. Sprawą zajmuje się kupujący. Co ważne – pozwolenie na garaż blaszany nie zawsze jest wymagane.

Zapis w Ustawie PRAWO BUDOWLANE (Art 29, rozdz. 4 pkt 2) mówi:
Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolnostojących parterowych budynków gospodarczych w tym garaży, altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 35 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki.”
Biorąc pod uwagę powyższy przepis stwierdzić można, że każda działka o powierzchni 500 m2 może bez żadnego pozwolenia stać się miejscem postawienia obiektu gospodarczego (np. garażu blaszanego) o powierzchni nie przekraczającej 35 m2. W urzędzie gminy wystarczy zgłosić fakt zbudowania takiego obiektu oraz ewentualnie wypełnić przedstawiony przez urzędnika wniosek.

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426