Garaże blaszane drewnopodobne PREMIUM

Garaże wykonane z blachy łudząco przypominającej naturalne drewno – jest niezwykle wyszukaną propozycją skierowaną do najbardziej wyrafinowanych klientów. Każdy z nas marzy aby przestrzeń, w której żyje czy to dom czy może ogród były ładne i estetyczne. Co raz więcej ludzi zwraca uwagę na to aby wszystko co znajduje się wokół było niezwykle funkcjonalne. Garaże blaszane drewnopodobne Premium dają to poczucie. Dodatkowo zostały wzbogacone o finezyjny wygląd tak aby garaż spełniał wszystkie najistotniejsze kwestie estetyczne. Blacha, z której wykonane są garaże blaszane drewnopodobne Premium do złudzenia przypomina drewno, gdyż została stworzona na niej imitacja naturalnych wzorów występujących na drewnie.

W końcu garaż blaszany nie będzie kojarzył się z tandetą nienaturalnie błyszczącą w świetle słonecznym. Klienci naszej firmy mają możliwość personalizacji i mogą dopasować finalny wygląd garażu. Wybór nie ogranicza się wyłącznie do koloru elewacji, klient może również wybierać rodzaj stolarki drewnianej a nawet lesiste otoczenie domu.

Najpewniejsze modele, które spełnią każde wymogi stawiane przez najbardziej wymagających klientów, to modele garaży posiadających dwuspadowe dachy. Są to konstrukcje charakteryzujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy często pojawiają się obfite opady białego puchu, który w zbyt dużej ilości może stanowić niebezpieczeństwo.

Garaże blaszane drewnopodobne Premium charakteryzują się największą na rynku odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Blacha, z której wykonane są garaże blaszane, jest nie tylko pokryta warstwą cyny metodą ogniową ale dodatkowo również powleczona jest podkładem a następnie właściwą warstwą lakieru zawierającego wybrany wzór imitujący naturalne drewno.

Oferujemy naszym klientom różne warianty blachy przypominającej drewno:

 • orzech,
 • złoty dąb.

Orzech charakteryzuje się stosunkowo ciemniejszym odcieniem niż złoty dąb. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch rodzajów blachy drewnopodobnej. W ten sposób tworzy się efektowną konstrukcję garażu blaszanego drewnopodobnego, dający niezwykły efekt wizualny.

Niezależnie od wyboru klienta (blacha ocynkowana lub blacha jednolita) wykonujemy garaże blaszane drewnopodobne premium we wszystkich możliwych do wyboru wymiarach oraz konfiguracjach.

W naszej ofercie mamy do wyboru:

 • garaże blaszane drewnopodobne 3m x 5m,
 • garaże blaszane drewnopodobne 4m x 6m,
 • garaże blaszane drewnopodobne 6m x 5m,

na specjalne zamówienie wykonujemy inne wymiary, pod konkretną specyfikację podaną przez klienta.

Najczęściej wybierany model przez klientów posiadają uchylne bramy, które jeśli klient wyrazi takie życzenie możemy wykonać również w układzie poziomym charakteryzującym się szerokim panelem. Dzięki temu rozwiązaniu garaż blaszany drewnopodobny zyskuje jeszcze wiarygodniejsze podobieństwo do konstrukcji wykonanej z naturalnego drewna. Dodatkowym atutem jest montaż drzwi wejściowych zlokalizowanych na jednej ze ścian a nawet w samym skrzydle bramy.

Naszym celem jest zmaksymalizowanie funkcjonalności i wygody użytkowania garażu blaszanego drewnopodobnego.

Nasza firma oferuje swoim klientom segment Premium, w którym nie ma miejsca na żadne kompromisy. Stawiamy na najlepsze wykonanie i najwyższą jakość świadczonych usług wykonania konstrukcji.

Możemy pochwalić się wyjątkową szybkością realizacji zamówień. Już po upływie zaledwie siedmiu dni od złożenia zamówienia, nasi klienci mogą cieszyć się z posiadania garażu blaszanego drewnopodobnego.

Interesujący design to coś co nas wyróżnia na rynku.

Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu konstrukcji garaży blaszanych drewnopodobnych nauczyło nas, że najważniejszymi aspektami w różnych gałęziach architektury są styl, który wyróżnia się ciekawym designem oraz nietuzinkowe sposoby wykończenia.

Tak samo jak wygląd zewnętrzny tak samo wygląd wewnętrzny każdego z budynków są niezwykle istotne i wywierają realny wpływ na wizualne postrzegania konstrukcji architektonicznej przez obserwującego człowieka. Każdemu właścicielowi zależy na tym, aby konstrukcja w całości była postrzegana jako coś wyjątkowego, sprawiająca jak najlepsze wrażenie. I właśnie dlatego w naszej ofercie posiadamy różnorodne, nietuzinkowe rozwiązania i bardzo dużo różnych wariantów do wyboru przez klienta, które mogą być personalnie dopasowanie do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Nasza firma zatrudnia wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych profesjonalnych pracowników, co sprawia, że nasze garaże blaszane drewnopodobne cechują się najwyższą jakością. Dodatkowo doświadczenie w branży architektonicznej zbierane przez długie lata pracy, pozwalają tworzyć nam ciekawe projekty. Finalnie klient otrzymuje najlepszy produkt, mający niezwykle ciekawe właściwości.

Szeroka oferta garaży.

Garaże wykonane z naturalnego drewna niestety charakteryzują się bardzo krótką żywotnością. Drewno nie jest zbyt odporne na działanie czynników atmosferycznych. Naturalne drewno z biegiem czasu niszczeje i trzeba wymienić konstrukcje na nową, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Blacha, z której wykonujemy garaże jest niezwykle odporna i długotrwała.

Wiemy, że dla wielu ludzi naturalny wygląd jest szalenie istotny, dlatego też stworzyliśmy blachę, która w najmniejszym szczególe przypomina naturalne drewno. Oferujemy garaże mające zarówno jednospadowe jak i dwuspadowe dachy, a także obiekty posiadające bramy wjazdowe lub typowe drzwi.

Powierzając naszej firmie wykonanie projektu garażu blaszanego drewnopodobnego, klient otrzymuje gwarancję, że nasz produkt będzie służył przez długie lata zachowując najwyższą jakość.

Atrakcyjne ceny i szybkość realizacji nawet skomplikowanych projektów to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Niezwykła wytrzymałość i idący w parze niepowtarzalny styl zapewniają poczucie bezpieczeństwa i cieszą oko.

Oferując różne warianty garaży blaszanych drewnopodobnych Premium, chcemy aby każdy klient przychodzący do nas mógł dobrać coś pod swoje indywidualne preferencje. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług, korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących zadowolenie klienta.

W swojej ofercie posiadamy:

 • garaże jednostanowiskowe,
 • garaże wielostanowiskowe,
 • garaże jednospadowe,
 • garaże dwuspadowe,
 • garaże posiadające bramę uchylną,
 • garaże posiadające drzwi,
 • garaże posiadające otwór okienny.

Garaż blaszany drewnopodobny to wybór na lata. Szeroka funkcjonalność sprawi, że każdy będzie mógł dostosować sposób użytkowania pod konkretne wymagania. Najczęściej jednak, klienci decydują się na taki zakup, z powodu garażowania pojazdów, lecz można w nim również przechowywać rzeczy, na które nie znaleźliśmy miejsca w domu czy mieszkaniu.

Garaże blaszane ceny – tak bogata oferta tylko u nas!

Garaż to nie tylko miejsce na samochód czy różnego rodzaju narzędzia gospodarstwa domowego – to istotne miejsce powinno się traktować równorzędnie z innymi częściami domu. Taka idea przyświeca naszej firmie, o czym będą mogli się Państwo przekonać przeglądając naszą ofertę do czego bardzo serdecznie zachęcamy. Ceny garaży blaszanych są zależne od wielu czynników, warto skorzystać z naszego kalkulatora wycen garażu by sprawdzić aktualne ceny. 

Różnorodność garaży

Zgodnie z tą właśnie filozofią – postrzegania garażu jako jednego z pomieszczeń równie istotnych w naszym życiu co pomieszczenia domowe – postaraliśmy się tak stworzyć naszą ofertę, aby była możliwie jak najbardziej różnorodna i interesująca. Takie podejście daje każdemu z Państwa możliwość dobrania garażu idealnego, a więc takiej konstrukcji która odpowiada na oczekiwania użytkowników zarówno pod względem użyteczności i funkcji, jak i wyglądu oraz walorów estetycznych.

Z szerokiej gamy wykonywanych przez nas garaży blaszanych pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na proponowane poniżej garaże:

 • blaszane ocynkowane ogniowo
 • z powlekanych blach akrylowych
 •  nowoczesne, z blachy imitującej drewno
 • blaszane dwustanowiskowe
 • blaszane dwustanowiskowe dwuspadowe
 • blaszane w zabudowie szeregowej
 • uchylne podnoszone do góry
 • uchylne otwierane na boki
 • metalowe.

Jak widać przez 20 lat działalności na rynku rozwinęliśmy i dopracowaliśmy naszą ofertę wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom tak by była możliwie najpełniejsza i różnorodna  – nie będzie przesadne stwierdzenie, że każdy znajdzie wśród oferowanych przez nas produktów coś odpowiedniego, bowiem po prostu jest w czym wybierać. Warto jednak wspomnieć, że choć garaże blaszane są naszą specjalnością, to prezentowana oferta nie zamyka się wyłącznie na ich produkcji. Możemy Państwu zaproponować także między innymi kojce dla psów, hale magazynowe, wiaty, bramy garażowe, blaszane szopy, schowki czy też wszelkie inne pomieszczenia gospodarcze.

Cena garażu blaszanego

Na cenę garażu składa się bardzo wiele czynników. Poza pracą jaką wykonują nasi fachowcy bardzo dużą rolę odgrywa materiał. Można wybrać najtańszą blachę ocynkowaną, gdzie cena jest najniższa jednak jakość oraz wygląd takiego blaszaka nie jest najwyższej jakości. Można wybrać grubszą blachę, wzmocnione profile czy inny kolor. Wtedy jednak cena takiego garażu znacząco rośnie. Przygotowaliśmy dla Państwa kalkulator wycen garażu by można na bieżąco sprawdzić ceny garaży w naszej firmie. Jak wiemy ceny materiałów ciągle się zmieniają. Oferty czasem są ważne kilka dni. Dlatego jeśli interesuje Cię aktualna wycena garażu blaszanego, skorzystaj z naszego kalkulatora. Można też wysłać do nas maila z zapytaniem o wycenę garażu. Garaż blaszany i jego cena, jak wiemy zależy od wielu czynników. Warto zastanowić się, z jakich materiałów chcemy mieć garaż oraz jakiej wielkości. Również do ceny doliczane są wszelkie dodatki jak okna, drzwi czy wzmacniane zawiasy. Cena garaży jest różna w zależności od konkretnej konfiguracji. 

Garaże blaszane – dla wszystkich i dla każdego

Z myślą o tym, by odpowiedzieć w pełni i indywidualnie na potrzeby każdego z naszych Klientów, realizujemy każde zamówienie z osobna. Co to znaczy dla Państwa? Jeśli chodzi o garaże nie ma dla nas żadnych granic. Możemy je zrobić właściwie w każdych wymiarach i w dowolnym kolorze czy materiale. Wszystko po to, by wybrany garaż był idealnie dopasowany do Państwa preferencji. To właśnie w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie naszych Klientów na niestandardowe i nieszablonowe konstrukcje, postanowiliśmy poprzez poszerzony zakres naszych usług przesunąć granicę pojęcia standardowego garażu blaszanego o krok dalej – u nas bardzo rzadko usłyszą Państwo że zamawiany garaż jest niestandardowy.

Swoją ofertę przede wszystkim kierujemy do Klientów z następujących miast:

 • Kraków
 • Rzeszów
 • Katowice
 • Rybnik
 • Opole
 • Kielce
 • Warszawa
 • Łódź
 • Lublin
 • Wrocław
 • Poznań
 • Bydgoszcz
 • Zielona góra

Do wszystkich powyższych miast i ich okolic terminowo i przez cały rok dostarczamy zamówione garaże i inne wspomniane wcześniej produkty. Co więcej, istnieje też możliwość dostawy na terenie całej Polski – ta propozycja dotyczy jednak dostaw hurtowych.

Kalkulator wyceny garażu

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

  Województwo*:

  Załącz pliki

  Co wyróżnia naszą ofertę na tle innych? Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Każdy nasz Klient może wybrać sobie dowolny kolor blachy lub kombinację kolorów blachy z dostępnej palety barw
  • na naszej stronie funkcjonuje kalkulator, dzięki któremu każdy może bez problemu dokonać szacunkowych obliczeń ceny za garaż o wybranych rozmiarach i parametrach
  • oferujemy stałe i okolicznościowe, ale zawsze niesamowicie atrakcyjne promocje na garaże
  • nietypowe konstrukcje to nasza domena
  • zatrudniamy i współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi fachowcami w branży
  • posiadamy naprawdę solidne doświadczenie i sporą wiedzę.
  • atrakcyjne ceny 

  Koniecznie też muszą Państwo obejrzeć  naszą galerię internetową – to właśnie tam możecie Państwo zobaczyć mnóstwo przykładów wykonanych już i cieszących ich właścicieli konstrukcji opisanych powyżej. Ufamy, że przedstawiona na zdjęciach różnorodność kolorystyczna i funkcjonalna garaży przekona Państwa do współpracy z naszą firmą i kto wie – być może zainspiruje do swojego własnego pomysłu na garaż idealny? Jesteśmy solidną i odpowiedzialną firmą dlatego chcemy podkreślić, że zależy nam nie tylko na samej konstrukcji garaży z blachy, ale też na ich jak najdłuższym czasie użytkowania przez Państwa. Dlatego przed montażem, a często jeszcze przed przyjęciem zamówienia zawsze upewniamy się i doradzamy naszym klientom jak prawidłowo dobrać i przygotować podłoże dla garażu. Nasza firma to kompleksowe rozwiązanie garażowych realizacji.

  Nasz priorytet: indywidualne podejście do każdego Klienta.

  Dla naszych specjalistów na pierwszym miejscu jest zawsze zdanie i gust każdego Klienta. Co ważne – podejście to znajduje odzwierciedlenie na każdym etapie realizacji zamówienia – już od samej produkcji, podczas której to każdy z obsługiwanych Klientów – jeśli tylko chce – sam określa parametry konstrukcji – my sumiennie realizujemy tę wizję, dążąc do 100% satysfakcji – naszej z wzorowo wykonanego zdania i Państwa – gdy do do użytku otrzymacie wymarzony garaż dopracowany w każdym calu. Na takie indywidualne dopasowanie pozwala stale usprawniana organizacja produkcji, ogromna różnorodność posiadanych materiałów w tym szeroki wybór blach w kolorach z palety RAL połysk i matowych i przede wszystkim fachowa i profesjonalna załoga posiadająca blisko 20 lat doświadczenia w usługowym wykonywaniu i montażu lekkich konstrukcji stalowych.

  Standardowy blaszak czy własny projekt?

  Oczywiście, jeśli ktoś chce zostać przy standardowym blaszaku – jak najbardziej, z przyjemnością wywiążemy się ze zlecenia. Sprawdzone rozwiązania są pewniakiem i dlatego garaż blaszany o wymiarach 3 x 5 metrów cieszy się wśród naszych Klientów taką renomą. Niemniej jednak potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom projektowym – dlatego warto przedstawić nam swoje pomysły, koncepcje, idee – z chęcią podejmiemy się nawet najbardziej wymyślnego zdania!

  Jak nasza usługa wygląda w praktyce?

  1. Składają Państwo zamówienie.
  2. 2 dni przed montażem kontaktujemy się z Państwem i uzgadniamy dokładną godzinę przyjazdu.
  3. Na realizacje zamówienia nie czekają Państwo dłużej niż 1 tydzień.

  Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?

  Serdecznie zapraszamy na naszego bloga, jak również do bezpośredniego kontaktu z firmą. Na każde pytanie bądź wątpliwość odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe.
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

  Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426