Garaże blaszane drewnopodobne PREMIUM

Garaże blaszane drewnopodobne PREMIUM

Garaże blaszane drewnopodobne Premium.

Garaże wykonane z blachy łudząco przypominającej naturalne drewno – jest niezwykle wyszukaną propozycją skierowaną do najbardziej wyrafinowanych klientów. Każdy z nas marzy aby przestrzeń, w której żyje czy to dom czy może ogród były ładne i estetyczne. Co raz więcej ludzi zwraca uwagę na to aby wszystko co znajduje się wokół było niezwykle funkcjonalne. Garaże blaszane drewnopodobne Premium dają to poczucie. Dodatkowo zostały wzbogacone o finezyjny wygląd tak aby garaż spełniał wszystkie najistotniejsze kwestie estetyczne. Blacha, z której wykanane są garaże blaszane drewnopodobne Premium do złudzenia przypomina drewno, gdyż została stworzona na niej imitacja naturalnych wzorów występujących na drewnie.

W końcu garaż blaszany nie będzie kojarzył się z tandetą nienaturalnie błyszczącą w świetle słonecznym. Klienci naszej firmy mają możliwość personalizacji i mogą dopasować finalny wygląd garażu. Wybór nie ogranicza się wyłącznie do koloru elewacji, klient może również wybierać rodzaj stolarki drewnianej a nawet lesiste otoczenie domu.

Najpewniejsze modele, które spełnią każde wymogi stawiane przez najbardziej wymagających klientów, to modele garaży posiadających dwuspadowe dachy. Są to konstrukcje charakteryzujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy często pojawiają się obfite opady białego puchu, który w zbyt dużej ilości może stanowić niebezpieczeństwo.

Garaże blaszane drewnopodobne Premium charakteryzują się największą na rynku odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Blacha, z której wykonane są garaże blaszane drewnopodobne Premium, jest nie tylko pokryta warstwą cyny metodą ogniową ale dodatkowo również powleczona jest podkładem a następnie właściwą warstwą lakieru zawierającego wybrany wzór imitujący naturalne drewno.

Oferujemy naszym klientom różne warianty blachy przypominającej drewno:

– orzech,

– złoty dąb.

Orzech charakteryzuje się stosunkowo ciemniejszym odcieniem niż złoty dąb. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch rodzajów blachy drewnopodobnej. W ten sposób tworzy się efektowną konstrukcję garażu blaszanego drewnopodobnego, dający niezwykły efekt wizualny.

Niezależnie od wyboru klienta (blacha ocynkowana lub blacha jednolita) wykonujemy garaże blaszane drewnopodobne premium we wszystkich możliwych do wyboru wymiarach oraz konfiguracjach.

W naszej ofercie mamy do wyboru:

  • garaże blaszane drewnopodobne 3m x 5m,
  • garaże blaszane drewnopodobne 4m x 6m,
  • garaże blaszane drewnopodobne 6m x 5m,

na specjalne zamówienie wykonujemy inne wymiary, pod konkretną specyfikację podaną przez klienta.

Najczęściej wybierany model przez klientów posiadają uchylne bramy, które jeśli klient wyrazi takie życzenie możemy wykonać również w układzie poziomym charakteryzującym się szerokim panelem. Dzięki temu rozwiązaniu garaż blaszany drewnopodobny zyskuje jeszcze wiarygodniejsze podobieństwo do konstrukcji wykonanej z naturalnego drewna. Dodatkowym atutem jest montaż drzwi wejściowych zlokalizowanych na jednej ze ścian a nawet w samym skrzydle bramy.

Naszym celem jest zmaksymalizowanie funkcjonalności i wygody użytkowania garażu blaszanego drewnopodobnego.

Nasza firma oferuje swoim klientom segment Premium, w którym nie ma miejsca na żadne kompromisy. Stawiamy na najlepsze wykonanie i najwyższą jakość świadczonych usług wykonania konstrukcji.

Możemy pochwalić się wyjątkową szybkością realizacji zamówień. Już po upływie zaledwie siedmiu dni od złożenia zamówienia, nasi klienci mogą cieszyć się z posiadania garażu blaszanego drewnopodobnego.

 

Interesujący design to coś co nas wyróżnia na rynku.

Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu konstrukcji garaży blaszanych drewnopodobnych nauczyło nas, że najważniejszymi aspektami w różnych gałęziach architektury są styl, który wyróżnia się ciekawym designem oraz nietuzinkowe sposoby wykończenia.

Tak samo jak wygląd zewnętrzny tak samo wygląd wewnętrzny każdego z budynków są niezwykle istotne i wywierają realny wpływ na wizualne postrzegania konstrukcji architektonicznej przez obserwującego człowieka. Każdemu właścicielowi zależy na tym, aby konstrukcja w całości była postrzegana jako coś wyjątkowego, sprawiająca jak najlepsze wrażenie. I właśnie dlatego w naszej ofercie posiadamy różnorodne, nietuzinkowe rozwiązania i bardzo dużo różnych wariantów do wyboru przez klienta, które mogą być personalnie dopasowanie do indywidulanych potrzeb zleceniodawcy.

Nasza firma zatrudnia wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych profesjonalnych pracowników, co sprawia, że nasze garaże blaszane drewnopodobne cechują się najwyższą jakością. Dodatkowo doświadczenie w branży architektonicznej zbierane przez długie lata pracy, pozwalają tworzyć nam ciekawe projekty. Finalnie klient otrzymuje najlepszy produkt, mający niezwykle ciekawe właściwości.

 

Szeroka oferta garaży.

Garaże wykonane z naturalnego drewna niestety charakteryzują się bardzo krótką żywotnością. Drewno nie jest zbyt odporne na działanie czynników atmosferycznych. Naturalne drewno z biegiem czasu niszczeje i trzeba wymienić konstrukcje na nową, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Blacha, z której wykonujemy garaże jest niezwykle odporna i długotrwała.

Wiemy, że dla wielu ludzi naturalny wygląd jest szalenie istotny, dlatego też stworzyliśmy blachę, która w najmniejszym szczególe przypomina naturalne drewno. Oferujemy garaże mające zarówno jednospadowe jak i dwuspadowe dachy, a także obiekty posiadające bramy wjazdowe lub typowe drzwi.

Powierzając naszej firmie wykonanie projektu garażu blaszanego drewnopodobnego, klient otrzymuje gwarancję, że nasz produkt będzie służył przez długie lata zachowując najwyższą jakość.

Atrakcyjne ceny i szybkość realizacji nawet skomplikowanych projektów to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Niezwykła wytrzymałość i idący w parze niepowtarzalny styl zapewniają poczucie bezpieczeństwa i cieszą oko.

Oferując różne warianty garaży blaszanych drewnopodobnych Premium, chcemy aby każdy klient przychodzący do nas mógł dobrać coś pod swoje indywidulane preferencje. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług, korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących zadowolenie klienta.

W swojej ofercie posiadamy:

– garaże jednostanowiskowe,

– garaże wielostanowiskowe,

– garaże jednospadowe,

– garaże dwuspadowe,

– garaże posiadające bramę uchylną,

– garaże posiadające drzwi,

– garaże posiadające otwór okienny.

 

Garaż blaszany drewnopodobny to wybór na lata. Szeroka funkcjonalność sprawi, że każdy będzie mógł dostosować sposób użytkowania pod konkretne wymagania. Najczęściej jednak, klienci decydują się na taki zakup, z powodu garażowania pojazdów, lecz można w nim również przechowywać rzeczy, na które nie znaleźliśmy miejsca w domu czy mieszkaniu.