Garaże, które wykonane są z blachy przypominającej naturalne drewno cieszą się ostatnim czasem bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, bowiem drewno stanowi precyzyjny wzorzec klasycznego designu oraz modnego stylu. Wszelkie konstrukcje, które wykonane są z tego materiału kojarzą się ze spokojem i naturą, blaszane garaże drewnopodobne to świetna alternatywa drewnianych garaży, która do złudzenia przypomina naturalne drewno!

Pokrycia drewnopodobne- czym są?

Wiele osób zastanawia się czym tak naprawdę są pokrycia drewnopodobne i co oznaczają? Bowiem garaże drewnopodobne posiadają poszycie wykonane z trwałej blachy, która dodatkowo wyposażona jest w specjalną powłokę akrylową imitującą prawdziwe drewno. Obecnie na rynku wśród dostępnych kolorów największym zainteresowaniem cieszą się złoty dąb a także orzech. Nowoczesna konstrukcja wykonana z profili zamkniętych oraz dachowe okucia, to wszystko sprawia, iż blachy drewnopodobne odznaczają się niezwykłą trwałością, dzięki czemu mogą służyć przez bardzo wiele lat, zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu!

Garaże drewnopodobne- dodatkowe wyposażenie

Przede wszystkim należy podkreślić, że nowoczesne garaże drewnopodobne można dodatkowo wyposażyć w:

 • ocieplenie na ścianach oraz dachu
 • rynny
 • automat do bramy
 • a także dodatkowe świetliki.

Ostatnim czasem klienci coraz częściej decydują się również na zastosowanie dodatkowych wejść bocznych, wyposażenie garażu w dodatkowe okna sprawia, iż do pomieszczenia wpada o wiele więcej światła, dzięki czemu nie jest konieczne przeprowadzenie instalacji elektrycznej. Doskonałym rozwiązaniem są również dodatkowe drzwi wejściowe, bowiem szczególnie dotyczy to osób, które albo nie mają czasu na otwieranie bramy lub nie mają takiej potrzeby.

Garaże drewnopodobne- bogata oferta firm

Czy wiesz, że w obecnym czasie na rynku znaleźć można bogaty i urozmaicony asortyment oraz wiele udogodnień, które zwiększają komfort podczas użytkowania garażu? Poprzez dodatkowe ułatwienia nowoczesny garaż blaszany spełnia nie tylko funkcje schronienia dla pojazdów, ale także może się w nim znajdować warsztat i miejsce do przechowywania różnego rodzaju narzędzi. Blaszany garaż drewnopodobny to także idealna opcja, gdy w gospodarstwie domowym jest więcej niż jeden samochód. Bardzo dużą zaletą takiego rozwiązania jets fakt, iż tego rodzaju konstrukcję można postawić w bardzo krótkim czasie. Nowoczesne garaże stanowią ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych a także przed możliwością kradzieży. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym a zarazem estetycznym garażem zapoznaj się z dostępną ofertą firm na rynku i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Budowa garażu blaszanego- co warto wiedzieć?

Decydując się na budowę garażu blaszanego drewnopodobnego warto zapoznać się z istotnymi informacjami, przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że budowa takiego garażu nie jest obłożona specjalnymi regulacjami prawnymi, tym samym jest to spore ułatwienie dla osób zainteresowanych! Dzisiaj bardzo często zdarza się, iż można go również postawić bez pozwolenia na budowę! Rzecz jasna, jest to ogromna zaleta, która ma olbrzymie znaczenie, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy każdy ma bardzo dużo spraw i formalności do załatwienia. Wśród głównych zalet wynikających z posiadania garażu drewnopodobnego wymienić można między innymi:

 • są to konstrukcje trwałe i solidne
 • garaże są odporne na zniszczenia wywołane niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
 • obecnie na rynku istnieje szeroka gama zarówno pod względem kolorystycznym jak i wzorniczym
 • garaże są proste i łatwe w montażu, ich budowa przebiega bardzo szybko
 • dużym plusem jest także stosunkowo niska cena.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

Symulacja wyceny garażu

 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

  Województwo*:

  Załącz pliki