Słowo „blaszak” na dobre wpisało się w terminologię budowlaną i zwykle kojarzy się z garażem blaszanym w kolorze srebrnym, który służy za tymczasowy schowek podczas budowy domu. Ogromna uniwersalność garaży blaszanych wymogła na producentach poszukiwanie bardziej wysublimowanych rozwiązań w zakresie kolorystyki i wykończenia garażów blaszanych, co przyczyniło się do ich ponadindywidualnych zastosowań.

(Nie)zwykły blaszak w dowolnym kolorze dopasowany do otoczenia

Garaż blaszany wcale nie musi być w kolorze srebrnym. Popuśćmy wodze fantazji i wyobraźmy sobie garaż w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim, pomarańczowym, lub czerwonym. Taka kolorystyka może stać się nieszablonowym dopełnieniem, lub urozmaiceniem przestrzeni otaczającej konstrukcję. Brak jest jakichkolwiek ograniczeń kolorystycznych, ponieważ garaż z blachy ocynkowanej pokrywany jest trwałą, odporną na promienie UV, oraz wysokie i niskie temperatury powłoką lakierniczą o dowolnej pigmentacji. Ogromny wybór barw od pastelowych poprzez intensywne, na tradycyjnej bieli i czerni kończąc, pozwala na tworzenie niebanalnych połączeń kolorystycznych. Wybierając spośród wielu tonacji, z powodzeniem można dopasować garaż do otoczenia, domu, lub wyrazić swoją barwną osobowość wzbudzając zachwyt sąsiadów i gości. Taki garaż może pełnić funkcję schowka na samochód, szopki narzędziowej, warsztatu, lub pomieszczenia gospodarczego na wszelkie ogrodowe sprzęty i drobiazgi.

Elegancki ponadczasowy wzór drewna

Drewno od zawsze kojarzy się z ekskluzywną elegancją. Dlaczego nie zamówić na swoją posesję konstrukcji do złudzenia przypominającej drewnianą? Na pierwszy rzut oka garaż będzie nie do odróżnienia od obiektu wykonanego z prawdziwego drewna. To doskonale połączenie funkcjonalności, klasycznej stylistyki, oraz atrakcyjnej ceny. Garaż we wzornictwie jasnego lub ciemnego orzecha, czy złotego dębu świetnie wpasuje się w klimat każdej aranżacji przydomowej. Dodatkowo elegancji i stylu może dodać niestandardowy poziomy sposób ułożenia blachy. Z pewnością jest to rozwiązanie dużo tańsze, niż garaż murowany, lub wykonany z prawdziwego drewna. To również świetny pomysł dla osób, które nie mogą wykonać na swojej posesji konstrukcji na stałe związanej z gruntem. Garaż z blachy drewnopodobnej to estetyka i ponadczasowa klasyka, która będzie pasowała do każdego otoczenia i służyła bezawaryjnie przez wiele lat.

Nowoczesny design — kontrasty są trendy

W poszukiwaniu niesztampowych rozwiązań udajemy się do producentów. Tylko tam możemy mieć pewność na oryginalny design, który sami możemy zaprojektować, realizując swoje marzenia o posesji z charakterem. W nowoczesnych aranżacjach nie ma miejsca na standardowe rozwiązania hurtem proponowane w sklepach i składach budowlanych. Tutaj potrzeba wyobraźni i nieszablonowych pomysłów. Na posesjach urządzonych w nowoczesnym stylu świetnie sprawdzą się garaże w kontrastujących kolorach. Połączenie białego garażu z czarną lub grafitową bramą  sprawia wrażenie ultranowoczesnego designu, doskonale wpisującego się w minimalistycznie zaprojektowany ogród. Hitem stały się garaże urozmaicone kontrastem drewna i jednolitej barwy. Bardzo dobrym przykładem innowacyjności w najlepszym wydaniu są garaże z blachy drewnopodobnej z czarną bramą, lub odwrotnie — czarny garaż z drewnopodobną bramą. Dodanie praktycznych niewielkich okien dodaje konstrukcji funkcjonalności i awangardowego stylu. W nieschematycznych trendach dobrze sprawdzą się również garaże blaszane w kolorach grafitu i szarości z czarnymi szerokimi profilami, oraz blachą ułożoną poziomo.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

Symulacja wyceny garażu

 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

    Województwo*:

    Załącz pliki