Planując budowę domu, często decydujemy się także na zakup odpowiedniego garażu, aby nasz samochód mógł mieć porządne zabezpieczenie przed pogodą i niechcianą kradzieżą. Na rynku dostępnych mamy wiele opcji, często nie mamy pojęcia na co się zdecydować i jaki garaż okaże się najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb. Chcecie poznać odpowiedź? Przeczytajcie koniecznie!

Garaże blaszane cynkowane ogniowo

Trwały i porządnie wykonany garaż na lata? Tylko ocynkowany ogniowo! Cynkowanie ogniowe zapewni bardzo dobrą ochronę przed niszczeniem i korozją. Garaże powleczone cienką warstwa cynku z pewnością nie zaczną ani rdzewieć, ani pękać, dzięki czemu będziemy mogli dłużej cieszyć się trwałością produktu. Blacha pokryta ogniowym cynkiem ma o wiele lepszą fakturę do późniejszego malowania jej wybraną przez siebie farbą. Z pewnością jest to rozwiązanie dla osób ceniących niezwykle trwałe produkty, na lata.

Garaże z blach akrylowych

Są to garaże, które zostają fabrycznie pomalowane wybranym kolorem. Trwałość koloru jest o wiele większa niż w przypadku samodzielnego malowania powłok. Garaże te zostają także wcześniej ocynkowane ogniowo, dzięki czemu zyskują na trwałości. Malowanie fabryczne blach cynkowanych, jest wydajniejsze i solidniejsze, z pewnością jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zostać posiadaczami w pełni gotowego i solidnego produktu. Samodzielne malowanie często bywa kłopotliwe, możemy niechcący zabrudzić przestrzeń wokół, nie wspominając o cennych przedmiotach. Musimy mieć także pewność, że nie zastanie nas deszcz.

Ciekawe rozwiązanie dla ceniących niekonwencjonalne pomysły oraz garaże z drewna. Jak wiadomo, garaż z drewna jest kosztowną inwestycją, nie wszystkich stać na tego typu produkt, który dodatkowo trzeba będzie impregnować co kilka lat. Warto zdecydować się na garaż, który pokryty jest akrylem, ale w piękny i niemalże doskonały sposób imituje drewno! Blacha pokryta zostaje słojami, które można zaobserwować w naturalnym drewnie oraz jest w taki sposób barwiona, że nie sposób odróżnić  jej od oryginalnego drewna. Garaże te zostają także bardzo dobrze zabezpieczone przed niszczeniem i korozją.

Garaże blaszane dwustanowiskowe

Oprócz garaży pojedynczych, możemy także zakupić  garaże, dzięki którym będziemy mogli schować dwa samochody, swój i żony. Jest to ułatwienie codziennego użytkowania zarówno garażu, jak i samochodu, ponieważ nie musimy martwić się o to, że których z pojazdów będzie musieć stać na zewnątrz. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają dwa auta bądź chcą drugi zakupić. Każdy garaż ma osobno otwieraną bramę, dlatego każdy samochód może osobno wjechać do środka. Istnieje możliwość zamówienia garażu dwustanowiskowego z dwuspadowym dachem, bardzo przydatnym szczególnie w górzystych terenach.

Bardzo dobre dla większych instytucji lub osiedli, świetnie sprawdzą się także w przypadku budowy kompleksów garażowych. Garaże te podobne są do dwustanowiskowych, jednak różni je to, że mają w swojej zabudowie trzy i więcej połączonych garaży ze sobą.

Jaki zatem garaż będzie odpowiedni dla naszych potrzeb? Na pewno taki, który będzie służył nam przez lata. Dodatkowo warto przemyśleć czy nie przyda nam się więcej niż jeden garaż, a także czy sami chcemy go pomalować czy zakupić fabrycznie pokryty farbą.

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

    Województwo*:

    Załącz pliki