Zdecydowanie najszybciej garaż blaszak zamawia się telefonicznie – w trakcie krótkiej rozmowy z konsultantem można dokładnie określić wymagania co do konstrukcji oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące postawienia blaszaka. Telefonicznie określana jest również cena jeśli garaż ma być niestandardowy i jego cena nie figuruje w Internecie, a także koszt transportu i jego termin, które zależą od lokalizacji. Podczas jednej rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie doprecyzować jaki garaż chcą państwo zamówić – a zmiennych wpływających na ceny garażu blaszanego jest wiele:
– wymiary garażu długość szerokość i wysokość
rodzaj blachy na garaż – kolor i faktura blachy mogą mieć wpływ na cenę
– typ i wymiar bramy garażowej – brama dwuskrzydłowa lub uchylna
– jak brama garażowa ma być usytuowana
– rodzaj dachu – dwuspadowy czy jednospadowy, a jeśli jednospadowy to na który bok blaszaka ma być skierowany spad
– opcje typu: dodatkowe drzwi wejściowe i ich orientacja, otwory okienne, kolorowe nity, konstrukcja w całości z profilu zamkniętego
– lokalizacja dostawy i montażu.
Ustalanie powyższych cech garażu blaszanego drogą mailową zajmuje najczęściej kilka dni, a i tak musi zakończyć się kontaktem telefonicznym gdyż każde zamówienie na garaż blaszany potwierdzamy telefonicznie. Również wyłącznie telefonicznie informujemy o terminie montażu garażu blaszanego zamówionych przez Państwa garaży.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )

    Województwo*:

    Załącz pliki