Garaż blaszany to bardzo dobra opcja dla zmotoryzowanych, którzy nie chcą, aby ich samochód stał pod gołym niebem. Taki garaż nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy i szybki w montażu oraz bardzo tani. Wystarczy nam tylko niewielki obszar gruntu i już możemy postawić na nim garaż, który będzie chronił nasze auto przed deszczem, śniegiem i innymi warunkami atmosferycznymi.Wbrew pozorom garaż blaszany to mocna konstrukcja, a w zależności od wyboru klienta, może być wykonana z trwalszej blachy, a nawet ocieplana. Rodzajów garaży blaszanych jest wiele, a poza tym możliwość doboru ich odpowiednich rozmiarów, to tylko indywidualna sprawa każdego klienta.

Garaże blaszane do wyboru

W zależności od potrzeb klienta oraz jego wymagań co do garażu, może on wybrać produkt, który najbardziej będzie spełniał jego oczekiwania. Są to garaże, która można podzielić ze względu na rodzaj wykonania, np. garaże z blachy ocynkowanej ogniowo, garaże z blachy ocynkowanej akrylowej (czyli powlekane o różnorodnej kolorystyce) czy garaże z blachy imitującej drewno (które są nowością na rynku garaży). Ponadto z powyższych rodzajów można wybrać także różne formy garaży, które są dostosowane do potrzeb indywidualnych każdego klienta. I tak w zależności od wymagań mogą być to garaże pojedyncze, a także garaże dwustanowiskowe. Inną opcją do wyboru są garaże blaszane w zabudowie szeregowej czy wiaty garażowe, które z powodzeniem mogą także być przygotowane pod magazyny, maszyny rolnicze czy wiaty śmietnikowe i przystankowe. W zależności od rodzaju konstrukcji do wyboru są garaże blaszane dwuspadowe oraz garaże z szerokim panelem na bramach. Klient ma także do wyboru rodzaj otwierania garażu poprzez wybór odpowiedniej bramy – podnoszonej do góry, czyli uchylanej lub otwieranej na boki. Garaże blaszane mogą pełnić również funkcję pomieszczeń gospodarczych i schowków a także mogą mieć formę kojców dla psów.

Zalety różnych rodzajów garaży blaszanych

Każdy garaż blaszany, niezależnie od rodzaju, to zawsze dobry wybór na tanie i solidne rozwiązanie. Lekkość konstrukcji zapewnia łatwy i szybki montaż oraz możliwość późniejszego przemieszczenia garażu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zaletą jest także bardzo niska materiału budowlanego, z którego składa się garaż, a bardzo często firmy oferują zarówno transport jak i montaż gratis. Na życzenie klienta również konstrukcja dachowa może być wzmocniona profilem zamkniętym, dzięki czemu garaż jest jeszcze bardziej trwały. Niewątpliwym atutem jest także możliwość zamówienia garażu w dowolnych wymiarach i typach, ale także można skorzystać z już gotowych propozycji . Dostępność różnych kolorów takich konstrukcji jest także bardzo różnorodna. Na zamówienie klienta mogą to być nie tylko garaże imitujące drewno, np. kolor złoty dąb czy kolor orzech, ale również garaże powlekane akrylem w kolorach brązowych, czarnych, czerwonych, niebieskich, żółtych, białych, szarych oraz różnych odcieniach niektórych z tych barw.

Garaż blaszany można więc dobrać nie tylko ze względu na jego przeznaczenie, ale także wygląd i funkcjonalność. Dzięki szerokiej ofercie różnych wymiarów, kształtów i sposobów konstrukcji, dają one bardzo duże możliwości w dopasowaniu się nawet do najbardziej wymagającego klienta.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

    Województwo*:

    Załącz pliki