Garaże blaszane to konstrukcje, które mogą służyć wielu rożnym celom. Ich atrakcyjna cena i uniwersalność sprawiają, że są bardzo popularne. Mogą służyć jako garaż, ale także podczas budowy i po niej, jako dodatkowe, oddzielne pomieszczenie.

Zalety garaży blaszanych

O stałej popularności konstrukcji blaszanych decydują ich zalety. Należą do nich cena, trwałość i uniwersalność zastosowań.  Na korzyść garaży blaszanych przemawia ich jakość, trwałość, solidność i łatwość montażu. Dzięki temu, od lat garaże blaszane wykorzystywane są do wielu różnych celów. Garaże blaszane stanowią doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy wiatr. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym w garażu blaszanym przedmiotom.

Zaletą garaży blaszanych jest także niski koszt oraz łatwość i szybkość wzniesienia takiej konstrukcji. Montaż garaży blaszanych nie sprawia żądnych problemów. Można go wznieść nawet w ciągu jednego dnia. Łatwo go także zdemontować i przenieść w inne miejsce. Garaże blaszane dostępne są w wielu rozmiarach. Niewielkie konstrukcje zajmują małą przestrzeń, a jednocześnie są bardzo użyteczne. Pomagają utrzymać porządek na działce. Ułatwiają także przechowywanie rzeczy w bezpiecznym i suchym miejscu.

Blaszany składzik w ogrodzie

Materiał z jakiego wykonane są garaże – blacha – jest doskonałą osłoną chroniącą przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Garaż blaszany może służyć do wielu różnych celów, nie tylko jako wiata dla samochodu. Garaż blaszany może być także praktycznym składzikiem. Trzymać w nich można narzędzia ogrodowe i inne sprzęty, bez obawy, że ulegną uszkodzeniu na skutek czynników atmosferycznych.

W garażach blaszanych można także przechowywać rowery, rolki i inne akcesoria sportowe. Z powodzeniem konstrukcja taka sprawdzi się także do trzymania w nim zabawek dziecięcych, którymi pociechy bawią się w ogrodzie. Wśród nich można wymienić: rowery, hulajnogi, deskorolki, czy zabawki do piaskownicy. Wbrew pozorom, w każdym domu, w którym mieszkają dzieci takich przedmiotów jest bardzo wiele, a garaż blaszany jest doskonałym miejscem do wygodnego i bezpiecznego przechowywania ich. Dodatkowym plusem jest możliwość zamknięcia garażu blaszanego na kłódkę lub zamek.

Innym zastosowaniem garażu blaszanego mogą być wiaty śmietnikowe. Dzięki umieszczeniu kubłów na śmieci wewnątrz wiaty znacznie poprawi się wygląd podwórka. To także świetny sposób na uporządkowanie przestrzeni ogrodu i wydzielenia miejsca na odpadki. Konstrukcje blaszane przeznaczone do takich celów wykorzystywane są nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale także w przypadku osiedli bloków mieszkalnych.

Nietypowe zastosowania garaży blaszanych

Blaszany garaż może także posiadać okna. Z powodzeniem może posłużyć za niewielkie, wygodne biuro dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Inną funkcją jaką może spełniać, jest szatnia dla pracowników, w której w komfortowych warunkach będą mogli sie przebrać i zostawić swoje rzeczy. Taki garaż sprawdzi się zarówno dla pracowników budowlanych, którzy stale zmieniają miejsce wykonywania pracy. Może być to także szatnia stacjonarna, w której pracownicy przygotują się przed rozpoczęciem pracy, a przed wyjściem do domu będą mogli się przebrać w czyste ubrania.

Po niewielkich przeróbkach z blaszanego garażu można stworzyć także przydomowy warsztat, miejsce do majsterkowania. Jest to idealne miejsce do przechowywania maszyn, wiertarek i innych narzędzi. Z powodzeniem można w nim także zorganizować miejsce do pracy. Osłonięcie przed warunkami atmosferycznymi daje możliwość pracy w każdych warunkach. Z kolei fakt, że garaż blaszany jest oddalony od domu sprawia, że w takim warsztacie można pracować bez obawy o zaprószenie ognia w domu, czy zniszczenie podłogi.

Garaże blaszane mogą być przydatne także do wielu innych zastosowań. Z powodzeniem można w nich zorganizować przydomową siłownię, w której zainstalować można sprzęty niemieszczące się w domu. W takim pomieszczeniu można także ustawić stół bilardowy i inne przedmioty służące rozrywce.

Garaż blaszany jest konstrukcją bardzo uniwersalną, o niezliczonej liczbie zalet. Możliwość dobrania odpowiednich materiałów i wyglądu konstrukcji sprawia, że dla każdego garaż blaszany może okazać się przydatny. Przewagą garaży blaszanych jest także ich trwałość, cena i łatwość montażu, która nie ma sobie równych.

 

Kalkulator wycen indywidualnego garażu blaszanego

Skonfiguruj swój własny garaż blaszany dopasowany do własnych potrzeb. Kalkulator jest darmowy i niezobowiązujący. Jeśli interesuje Cie zamówienie, po wypełnieniu kalkulatora możesz złożyć zamówienie, które zostanie przez nas zrealizowane. 

0
0
0
0
0
Cena końcowa ( kwota brutto )  zł

    Województwo*:

    Załącz pliki