Garaże blaszane

Garaże blaszane – tak bogata oferta tylko u nas!

Garaż to nie tylko miejsce na samochód czy różnego rodzaju narzędzia gospodarstwa domowego – to istotne miejsce powinno się traktować równorzędnie z innymi częściami domu. Taka idea przyświeca naszej firmie, o czym będą mogli się Państwo przekonać przeglądając naszą ofertę do czego bardzo serdecznie zachęcamy.

Różnorodność garaży
Zgodnie z tą własnie filozofią – postrzegania garażu jako jednego z pomieszczeń równie istotnych w naszym życiu co pomieszczenia domowe – postaraliśmy się tak stworzyć naszą ofertę, aby była możliwie jak najbardziej różnorodna i interesująca. Takie podejście daje każdemu z Państwa możliwość dobrania garażu idealnego, a więc takiej konstrukcji która odpowiada na oczekiwania użytkowników zarówno pod względem użyteczności i funkcji, jak i wyglądu oraz walorów estetycznych.

Z szerokiej gamy wykonywanych przez nas garaży blaszanych pragniemy zwrócić Państwa szególną uwagę na proponowane poniżej garaże:

– blaszane ocynkowane ogniowo
– z powlekanych blach akrylowych
– nowoczesne, z blachy imitującej drewno
– blaszane dwustanowiskowe
– blaszane dwustanowiskowe dwuspadowe
– blaszane w zabudowie szeregowej
– uchylne podnoszone do góry
– uchylne otwierane na boki
– metalowe.

Jak widać przez bezmała 20 lat działalności na rynku rozwinęliśmy i dopracowaliśmy naszą ofertę wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom tak by była możliwie najpełniejsza i różnorodna  – nie będzie przesadne stwierdzenie, że każdy znajdzie wśród oferowanych przez nas produktów coś odpowiedniego, bowiem po prostu jest w czym wybierać. Warto jednak wspomnieć, że choć garaże blaszane są naszą specjalnością, to prezentowana oferta nie zamyka się wyłącznie na ich produkcji. Możemy Państwu zaproponować także między innymi kojce dla psów, hale magazynowe, wiaty, bramy garażowe, blaszane szopy, schowki czy też wszelkie inne pomieszczenia gospodarcze.

Garaże blaszane – dla wszystkich i dla każdego
Z myślą o tym, by odpowiedzieć w pełni i indywidualnie na potrzeby każdego z naszych Klientów, realizujemy każde zamówienie z osobna. Co to znaczy dla Państwa? Jeśli chodzi o garaże nie ma dla nas żadnych granic. Możemy je zrobić właściwie w każdych wymiarach i w dowolnym kolorze czy materiale. Wszystko po to, by wybrany garaż był idealnie dopasowany do Państwa preferencji. To właśnie w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie naszych Klientów na niestandardowe i nieszablonowe konstrukcje, postanowiliśmy poprzez poszerzony zakres naszych usług przesunąć granicę pojęcia standardowego garażu blaszanego o krok dalej – u nas bardzo żadko usłyszą Państwo że zamawiany garaż jest niestandardowy.

Swoją ofertę przede wszystkim kierujemy do Klientów z następujących miast:

Kraków
Rzeszów
Katowice
Rybnik
Opole
Kielce
Warszawa
Łódź
Lublin
Wrocław
Poznań
Bydgoszcz
Zielona góra

Do wszystkich powyższych miast i ich okolic terminowo i przez cały rok dostarczamy zamówione garaże i inne wspomniane wcześniej produkty. Co więcej, istnieje też możliwość dostawy na terenie całej Polski – ta propozycja dotyczy jednak dostaw hurtowych.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle innych? Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Każdy nasz Klient może wybrać sobie dowolny kolor blachy lub kombimnację kolorów blachy z dostępnej palety barw
  • na naszej stronie funkcjonuje kalkulator, dzięki któremu każdy może bez problemu dokonać szacunkowych obliczeń ceny za garaż o wybranych rozmiarach i parametrach
  • oferujemy stałe i okolicznościowe, ale zawsze niesamowicie atrakcyjne promocje na garaże
  • nietypowe konstrukcje to nasza domena
  • zatrudniamy i współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi fachowcami w branży
  • posiadamy naprawdę solidne doświadczenie i sporą wiedzę.

Koniecznie też muszą Państwo obejrzeć  naszą galerię internetową – to właśnie tam możecie Państwo zobaczyć mnóstwo przykładów wykonanych już i cieszących ich właścicieli konstrukcji opisanych powyżej. Ufamy, że przedstawiona na zdjęciach różnorodność kolorystyczna i funkcjonalna garaży przekona Państwa do współpracy z naszą firmą i kto wie – być może zainspiruje do swojego własnego pomysłu na garaż idealny? Jesteśmy solidną i odpowiedzialną firmą dlatego chcemy podkreślić, że zależy nam nie tylko na samej konstrukcji garaży z blachy, ale też na ich jak najdłuższym czasie użytkowania przez Państwa. Dlatego przed montażem, a często jeszcze przed przyjęciem zamówienia zawsze upewniamy się i doradzamy naszym klientom jak prawidłowo dobrać i przygotować podłoże dla garażu. Nasza firma to kompleksowe rozwiązanie garażowych realizacji.

Nasz priorytet: indywidualne podejście do każdego Klienta.
Dla naszych specjalistów na pierwszym miejscu jest zawsze zdanie i gust każdego Klienta. Co ważne – podejście to znajduje odzwierciedlenie na każdym etapie realizacji zamówienia – już od samej produkcji, podczas której to każdy z obsługiwanych Klientów – jeśli tylko chce – sam określa parametry konstrukcji – my sumiennie realizujemy tę wizję, dążąc do 100% satysfakcji – naszej z wzorowo wykonanego zdania i Państwa – gdy do do użytku otrzymacie wymarzony garaż dopracowany w każdym calu. Na takie indywidualne dopasowanie pozwala stale usprawniana organizacja produkcji, ogromna różnorodność posiadanych materiałów w tym szeroki wybór blach w kolorach z palety RAL połysk i matowych i przede wszystkim fachowa i profesjonalna załoga posiadająca blisko 20 lat doświadczenia w usługowym wykonywaniu i montażu lekkich konstrukcji stalowych.

Standardowy blaszak czy własny projekt?
Oczywiście, jeśli ktoś chce zostać przy standardowym blaszaku – jak najbardziej, z przyjemnością wywiążemy się ze zlecenia. Sprawdzone rozwiązania są pewniakiem i dlatego garaż blaszany o wymiarach 3 x 5 metrów cieszy się wśród naszych Klientów taką renomą. Niemniej jednak potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom projektowym – dlatego warto przedstawić nam swoje pomysły, koncepcje, idee – z chęcią podejmiemy się nawet najbardziej wymyślnego zdania!

Jak nasza usługa wygląda w praktyce?
1. Składają Państwo zamówienie.
2. 2 dni przed montażem kontaktujemy się z Państwem i uzgadniamy dokładną godzinę przyjazdu.
3. Na realizacje zamówienia nie czekają Państwo dłużej niż 1 tydzień.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?

Serdecznie zapraszamy na naszego bloga, jak również do bezpośredniego kontaktu z firmą. Na każde pytanie bądź wątpliwość odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!