• NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE
  • TYLKO U NAS TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS!
  • W DOWOLNYM WYMIARZE
  • TYLKO U NAS W STANDARDZIE KONSTRUKCJA DACHOWA WZMACNIANA PROFILEM ZAMKNIĘTYM

Garaże blaszane tworzą swoją historię od lat 30-tych ubiegłego stulecia. Wtedy to nastąpił gwałtowny wzrost popularności motoryzacji, a ludność masowo zaczęła kupować samochody. Auta w tamtym okresie były nadzwyczaj drogie, właściciele dbali o nie i starali się zapewnić ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i amatorami cudzej własności. Garaż budowano ze stali, która była najłatwiej dostępnym materiałem budowlanym. Nowy trend szybko się rozprzestrzenił, co zaowocowało powstaniem garaży z blachy falistej, które charakteryzują się dachem w kształcie łuku.

Dziś na wielu posesjach nadal widoczne są pierwotne konstrukcje garaży z blachy, które jak na swój wiek bardzo dobrze zachowały formę i właściwości. Zazwyczaj uszkodzeniom ulegały tylko dachy, które notabene są najbardziej narażone w konstrukcji garaży z blachy falistej. Nowocześniejsze garaże z lat 60-tych nie generowały takich problemów, gdyż do ich produkcji stosowano ocynk blachy, który również dziś chroni nowoczesne garaże przed korozją i uszkodzeniami.

Z biegiem czasu i wraz z pojawianiem się nowych pomysłów, garaże stalowe zmieniły się pod względem wyglądu i funkcjonalności użytkowania. Aktualnie do garaży montuje się bramy garażowe podnoszone do góry, co znamiennie podwyższa wygodę użytkowania. Ponadto garaże wzmacniane są profilami. Konstrukcja z blachy ocynkowanej daje użytkownikom długowieczność i lepszą ochronę mienia znajdującą się w garażu.

Zadzwon/napisz teraz:

tel. 690 301 426

tel. 517 305 382

biuro@swiatgarazy.com

Nowość !!! Szeroki Panel

Garaże z szerokim
panelem na bramach

garaze-blaszane-drewnopodobne-szeroki-panel

Garaże blaszane ORZECH brama
z poziomym szerokim trapezem.

 

garaz-blaszak-4x6-imitacja-drewna

Garaże blaszane Złoty Dąb brama
z poziomym panelem i drzwiczki.

 

garaz-blaszak-4x5-grafit-poziomy-trapez-na-bramie

Garaże blaszane kolorowe 4x6  
 poziomy szeroki trapez bram.

 

garaze-blaszane-6x5-dwuspadowe-dwustanowiskowe

Garaże blaszane BRĄZ, uchylne 
bramy - szeroki panel w poziomie.

Nasz obszar działania wraz z regionalnymi numerami telefonów

Transport i montaz gratis
Początek strony