Producent kojców dla psów to my! Garaże to nasza pasja, ale nie jedyna. Oprócz garaży blaszanych, oferta naszej firmy obejmuje również rewelacyjne, w całości ocynkowane, tanie kojce dla psów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wycenimy kojce standardowe, jak i te, które możemy stworzyć na specjalne zamówienie. Nasza firma nie boi się wyzwań, dbając o jakość i profesjonalizm. Dzięki temu jesteśmy uznawani w branży za pionierów, nie tylko od garaży, ale także od kojców dla psów i innych konstrukcji.

Przykładowe realizacje i warianty budowanych przez naszą firmę boksy dla psów znajdą Państwo w naszej Galerii

Kojec dla psa wymiary - 2 rodzaje:

1. w całości ocynkowane z profili zamkniętych

2. w całości ocynkowane z paneli prętów stalowych

Poniżej przedstawiamy te najczęściej kupowane: 

Flagowym modelem w szerokiej gamie wytwarzanych przez nas kojców jest w całości ocynkowany kojec dla psa, o wymiarach 3m x 2m. Nasz kojec dla zwierząt jest doskonały dla dużych psów lub dla kilku pupili, sprawdzi się także idealnie jako kojec dla szczeniaków.

Szczeble w tym kojcu wykonane są z profili zamkniętych i połączone bezspawowo, co za tym idzie bezkorozyjnie nitami, na dole i u góry z ceownikiem 40 x 20, a u szczytu ścian dodatkowo z kątownikiem. Taki sposób łączenia gwarantuje trwałość i sztywność konstrukcji. Dbamy o każdy detal, troszcząc się o jakość, bezpieczeństwo zarówno psów, jak i właścicieli, którzy chcą mieć przekonanie, że zamówiony kojec dla psa spełni wszystkie wymagania, zarówno estetyczne, jak i te dotyczące funkcjonalności.

Projektując ten boks dla psa pomyśleliśmy również o zdrowiu czworonoga, dlatego wszystkie elementy konstrukcji i ich łączenia wykonane są w sposób zapewniający bezpieczeństwo Państwa psa. Czworonogi, które będą przebywać w kojcu nie mają możliwości zrobić sobie krzywdy.

Dach kojca ma spad do tyłu i jest kryty blachą ocynkowaną ogniowo I gatunku T14. Typowo wysokość frontu kojca wynosi 1.6m, a tyłu 1.4m, możemy kojec podwyższyć.

kojce dla psów

Każdy nasz kojec dla psa zamyka się solidnym i wygodnym ryglem ze sprężyną. Ten mechanizm zapewnia nie tylko wygodę dla Państwa, ale także bezpieczeństwo przed samoistnym otwieraniem się. Psy, które będą przebywać w zamkniętym kojcu również nie będą miały możliwość otworzyć konstrukcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniamy Państwu bezpieczeństwo w najwyższej klasie. 

Dla tych którzy opiekę nad zwierzęciem często powierzają swoim bliskim lub osobom niekoniecznie na co dzień z nim obcującym możemy opcjonalnie wyposażyć kojec w obrotowy panel z miskami do karmienia tak aby opiekun mógł bezstresowo podać psu pożywienie i wodę z zewnątrz. Dzięki temu kojec dla psa nie będzie wymagał od osoby niewprawionej w opiekę nad czworonogiem wchodzenia do środka pomieszczenia, co przełoży się na bezpieczeństwo zarówno psa, jak i opiekuna. 

Chcąc mieć zdrowego psa konieczne jest zapewnienie mu odpowiedniego legowiska – pies w żadnym wypadku nie powinien leżeć na betonie – może to spowodować min. zwyrodnienia stawów, a na pewno jest dla psa męczące zwłaszcza w zimie. Kojec należy ustawić na drewnianej podłodze.   Nasza firma prócz prętów, dachu i mechanizmów ochronnych, za dopłatą może stworzyć dla Państwa także podłogę z desek impregnowanych drewnochronem, która cechuje się odpornością na czynniki atmosferyczne. To rozwiązanie jest wygodnym i zdrowym podłożem pod legowisko psa. U nas mogą Państwo zamówić taką podłogę z desek impregnowanych drewnochronem odporną na czynniki atmosferyczne i będąca wygodnym podłożem pod legowisko psa.

Jakby tego było mało, kojce dla psów dowozimy na posesję klientów na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego za darmo! Transport jest doliczany w przypadku województwa mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego. W tej technologii kojec dla psów o wymiarach 3mx2m, 2.5mx2m, 2mx2m oferujemy już w cenie od 750 pln. 

 ********

Równie popularne w naszej produkcji były kojce dla psów o dużej sztywności wykonane z paneli z prętów stalowych.

Kojec dla psa z prętów

Kojec dla psow z prętów cechuje się wytrzymałością oraz stabilnością. Szczeble w tym kojcu powstają przez specjalne zgrzewanie prętów stalowych co 6 centymetrów w pionie i co 20 centymetrów w poziomie, tworząc gęste i estetyczne użebrowanie. Następnie elementy są ocynkowane. każdy bok jest dodatkowo wzmacniany słupkami z profilu zamkniętego.

 

Wymiary kojca dla psa z prętów stalowych to 2,5 m x 2,5 m (6,25 m2).

 

Dach ze spadem do tyłu - wysokość z przodu 1,70 m, z tyłu 1,50 m. Jeśli chcecie Państwo osłonić psa przed wiatrem, możemy za dopłatą zabudować wybrane boki kojca blachą.

Również do tego modelu oferujemy podłogę z desek impregnowanych, podbitą od spodu listwami co przedłuża dodatkowo jej żywotność i zapewnia dla Państwa pupila należytą wygodę.

  ********

Jak zrobić kojec dla psa?

Nie zastanawiaj się jak zbudować kojec dla psa czy może zakupić używane kojce dla psów - zamów go u nas!!! Solidny, trwały, bezpieczny,  idealnie wkomponowany w Twoje otoczenie - takie kojce dla psów produkuje nasza firma! Wymiary, rodzaje i technologie zastosowane do produkcji kojców nie są dla nas przeszkodą. Poradzimy sobie z każdym zamówieniem, dbając o każdy detal i zapewniając o jakości, jakiej żadna inna firma nie zaoferuje.

Kojec dla psa cena - ile mnie to będzie kosztować?

W rozsądnej cenie stworzymy dla Państwa dowolny kojec oraz dowieziemy go na miejsce, po czym zamontujemy i oddamy do użytku. Zamawiają Państwo kompleksową usługę u producenta kojców dla psów, który w branży nie ma sobie równych. Zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań, na które chętnie i obszernie odpowiemy oraz do współpracy. Zamówienia na kojce oraz garaże realizujemy szybko, mając na uwadze Państwa cenny czas. Postaramy się, aby wspominali Państwo (oraz Państwa pupile) naszą firmę w samych superlatywach.

Mogą Państwo już teraz zakupić na allegro kojec dla psa, bądź dokładnie przyjrzeć się naszej obecnej ofercie.

Zapraszamy!

 

 

Zadzwon/napisz teraz:

tel. 693 029 453

tel. 604 497 028

biuro@blaszaki.pl

Nowość !!! Szeroki Panel

Garaże z szerokim
panelem na bramach

garaze-blaszane-drewnopodobne-szeroki-panel

Garaże blaszane ORZECH brama
z poziomym szerokim trapezem.

 

garaz-blaszak-4x6-imitacja-drewna

Garaże blaszane Złoty Dąb brama
z poziomym panelem i drzwiczki.

 

garaz-blaszak-4x5-grafit-poziomy-trapez-na-bramie

Garaże blaszane kolorowe 4x6  
 poziomy szeroki trapez bram.

 

garaze-blaszane-6x5-dwuspadowe-dwustanowiskowe

Garaże blaszane BRĄZ, uchylne 
bramy - szeroki panel w poziomie.

Nasz obszar działania wraz z regionalnymi numerami telefonów

Transport i montaz gratis
Początek strony